ראשי > שחזור אנשי קשר
שחזור אנשי קשר

איך לאתחל אייפון מנוטרל | מומחי קאברד - מעבדה לשחזור

אזהרה: בביצוע התהליכים המפורטים לעיל כרוכה מידה מסוימת של סיכון לתקינות המכשיר – קאברד לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם למכשיר ולמשתמש.

רבים מאיתנו נתקלו במצב הזה: יש לנו אייפון, מכשיר חדשני ומשוכלל, שיום אחד פשוט קופא ולא מגיב.

אייפון עלול לחדול לתפקד כראוי מכמה סיבות. יכול להיות שהורדה לא תקינה גרמה לו לקפוא ולחדול להגיב למגע. אייפון יכול גם לנטרל את עצמו מסיבות בטיחותיות. אם מקישים מספר פעמים את הסיסמא הלא נכונה, הוא עלול להחסם.
למרבה המזל, ניתן לשלול באופן שיטתי את הסיבות מדוע האייפון חדל מלהגיב, ולבצע שחזור מידע של הפעילות שלו בכמה צעדים:

1.      הטעינו את המכשיר ללפחות 10 דקות. הקפידו להשתמש במטען מקורי לאייפון. אם הבעיה היא בטריה ריקה, אזי שתוך כמה דקות יופיע על הצג סמל של בטריה כמעט ריקה. אם האייפון לא נטען או אם הקו האדום על אייקון הבטריה מהבהב שלוש פעמים והמסך הופך לשחור, זה עלול להעיד על בעיה בבטריה או במטען ויש לשקול להחליף אותם.

2.      כבו את האייפון והדליקו שוב, והמתינו עד שיופיע הלוגו של אפל. אם המכשיר לא מאתחל את עצמו, לחץ בו זמנית על כפתור "מצב שינה" בצד העליון של המכשיר ועל מקש "בית" במרכז הצד התחתון של המכשיר. המשך ללחוץ ברציפות 10 שניות עד שיופיע הלוגו של אפל.

3.      אם סעיף 2 נכשל או אם האייפון נכבה כתוצאה מהקשה חוזרת של סיסמא שגויה, יש לבצע שחזור נתונים. חברו אותו באמצעות ה USB למחשב הנייד או הנייח בו סנכרנת לאחרונה את המכשיר. העלה את תוכנתITUNES   ועדכנו אותה.

4.      ברשימת המכשירים שלITUNES  בחרו באייפון ולחצן על "שחזר". צעד זה יאתחל את האייפון למצב בו קנית אותו וימחוק את כל המדיה והמידע מהמכשיר, ולכן חשוב לעדכן קודם את ספריית ה ITUNES: אפליקציות, פלייליסטס ספרים וכדומה. השאירו את המכשיר מחובר למחשב לאורך כל התהליך.

5.      במידה וצעדים אלה לא מצליחים, פנו עכשיו למעבדת השחזורים של קאברד..

אנו מבצעים שחזור נתונים ושחזור אנשי קשר מכל סוגי הטלפונים הסלולריים של כל החברות וכמובן של מכשירי אייפון: iPhone שחזור אנשי קשר אייפון | שחזור תמונות אייפון | שחזור הודעות אייפון | שחזור ווטסאפ אייפון

קאברד - שחזור מידע בטכנולוגיה המתקדמת בישראל.
 

צלצלו אלינו עכשיו ל 03-6259892 כדי שנוכל לבצע שחזור מידע מהאייפון שלכם במהירות וביעילות וכדי שתוכלו לחזור ולהנות ממכשיר ה-אייפון שלכם כרגיל.