יצירת קשר
Call
Call
Mail

עשרת הדיברות למניעת אובדן תמונות וסרטונים

צילום דיגיטלי מגלם בתוכו לא מעט בעיות פוטנציאליות של אובדן מידע. אספנו בשבילכם מגוון טיפים כיצד להימנע מאובדן מידע ושמירה על כרטיס הזיכרון.

 

גיבוי, גיבוי, גיבוי
הגנו על התמונות היקרות לכם ע"י גיבוי כפול – באמצעות דיסק חיצוני למקרה שהדיסק הקבוע שלכם יפסיק לפעול בפתאומיות וגם באמצעות גיבוי בענן. על הגיבוי בענן הגנו היטב מפני סיכוני סייבר באמצעות הצפנת המידע בסיסמה שקל לכם לזכור, אך קשה לאחרים לפרוץ.
הכלל הזה נכון לא רק עבור תמונות, אלא בנוגע לכל מידע שחשוב לכם.

עמידות כרטיסי SD 
כרטיסי זיכרון – SD – עמידים יחסית לשלל הסכנות האורבות להם, אבל אל תסמכו על זה, העבירו את התמונות בהקדם האפשרי מכרטיס הזיכרון לכונן הקשיח במחשב.

סוף מעשה במחשבה תחילה
פעלו לפי ההנחיות. כשאתם מוציאים את כרטיס הזיכרון מהמצלמה או מקורא הכרטיסים, השתמשו בפקודת "הוצא התקנים בצורה בטוחה" כדי להימנע ממחיקה או שיבוש של תמונות.

החפזון מהשטן
אל תוציאו את כרטיס הזיכרון בזמן שאתם מדליקים/מכבים את המצלמה / קורא הכרטיסים.

העתקת מידע למחשב
העתקם את המדיה מכרטיס ה-SD למחשב? נהדר! רגע! ודאו שההעתקה תקינה – בדקו שהתמונות נפתחות במחשב לפני שאתם מוחקים אותן מהכרטיס ושוב, גבו אותן גם בענן.

הגנה פיזית על כרטיס הזיכרון
השתמשו במכסה מפלסטיק שמצורף אליו כשאתם מעבירים אותו ממקום למקום. המכסה ישמור עליו גם מפני חשמל סטטי שעלול לפגוע בו ויצמצם את הסיכון לשבר (מצב שעשוי למנוע שחזור כליל)  או לרטיבות.

החלפת כרטיס הזיכרון
תיאורטית כרטיס SD יכול לשמש אתכם במאות ואף אלפי סבבים של צילום, אבל בכל זאת, כדאי להחליף את הכרטיסים לעיתים קרובות יותר ולא לחכות לרגע שיקרסו.

אויבי המידע – חום, קור, לחות
הישמרו מטמפרטורות קיצוניות. קור, חום ולחות יכולים להיות בעלי השפעה הרסנית על ציוד דיגיטלי, ובמיוחד לכרטיסי זיכרון.

אבטחת מידע
המידע שלכם רגיש ואישי? הסרטון שצילמתם עשוי לשמש ראיה במשפט? חזרו לסעיף 1' וגבו את המידע בשני מקומות שונים לפחות, אבל רגע, זה לא מספיק – היו מודעים לסיכוני סייבר ולאפשרות לדליפת המידע או למחיקתו מרחוק באמצעות פריצה למחשב, חדירה לטלפון והתקנת ספייפון. לכל הפחות התחילו בקריאת עשרת הדיברות להגנת פרטיות ושמירה על המידע.

בלי פאניקה – מומחי השחזור שלנו כאן בשבילכם
אם נמחקו לכם תמונות, קיבלתם הודעת שגיאה או שאתם לא מצליחים לראות את התמונות חייגו אלינו לייעוץ מומחה שחזור ללא שום התחייבות.
מאחורינו ניסיון של יותר מעשור בשחזור מידע, שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב, שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון ושחזור תמונות ממצלמה דיגיטלית, שחזור מידע מטלפונים ניידים ועוד.

 

 להתייעצות ראשונית עם מומחה שחזור מידע חייגו > 03-6259892

 

תגיות: קאברד – שחזור תמונות | שחזור מצלמה דיגיטלית | שחזור כרטיס זכרון SD

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892