יצירת קשר
Call
Call
Mail

אודות קאברד – מומחי סייבר

קאברד מתמחה בעולמות שחזור מידע, חקירות דיגיטליות ואבטחת מידע, באמצעות צוות מומחים מנוסה ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. הידע הרחב שלנו מבוסס על ניסיון של למעלה מעשור בו אנו מעניקים שרות מומחים מקצועי, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, חלקה פרי פיתוח עצמי ובלעדי.

טכנולוגיות סייבר פורצות דרך שעד לא מזמן היו זמינות רק לחברות הגדולות במשק וצוות יועצי אבטחת מידע בעלי ניסיון רב שנים, עומדים כעת גם לרשותכם – עסקים קטנים ובינוניים. שירותי המעבדה המתקדמים שלנו לשחזור מידע, חקירות מחשב, סלולר ואינטרנט, גילוי האזנות סתר ויועצי הסייבר שלנו לרשותכם. מערכות מידע – החל מהטלפון הנייד ועד הרשת הארגונית, המכילים את כל הסודות האישיים והמסחריים של העסק שלכם, הם המומחיות שלנו כבר למעלה מעשור.

קאברד הינה חברת בת של פורס מאז'ור המתמחה בשירותי סייבר לחברות, ארגונים ורשויות. קאברד הוקמה על מנת לספק מענה גם לעסקים קטנים ובינוניים ובמקרים מסויימים גם לקהל הפרטי. משלב שחזור המידע, דרך חקירת המחשב או הטלפון הנייד ועד חוות דעת מומחה מחשבים ואינטרנט ומסירת עדות מומחה למשטרת ישראל ובית המשפט.

במעבדת השחזור הסלולרי של קאברד כלי שחזור מידע חקירתי המאפשרים תחקור ושחזור של יותר מ-10,000 דגמים שונים של טלפונים סלולרים, כמו גם, כלי פריצת הצפנות לצרכים חקירתיים, וכלים לשחזור קבצים שנמחקו משלל מכשירים דיגיטליים כגון: מצלמות דיגיטליות, מכשירי טאבלט, מחשבים, כרטיסי זיכרון ועוד.

אבטחת מידע, שחזור מידע חקירתי וחקירות סייבר הן עניין למומחים
לייעוץ ראשוני צרו קשר >
 03-6259892

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892