יצירת קשר
Call
Call
Mail

אודות קאברד – מומחי סייבר

קאברד מתמחה בתחום הסייבר, ועוסקת בשחזור מידע, חקירות דיגיטליות ואבטחת מידע, באמצעות צוות מומחים מנוסה ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. הידע הרחב שלנו מבוסס על ניסיון של למעלה מעשור בו אנו מעניקים שרות מומחים מקצועי, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, חלקה פרי פיתוח עצמי ובלעדי.

טכנולוגיות סייבר מתקדמות כבר אינן נחלתן הבלעדית של חברות גדולות. גם עסקים קטנים יכולים ליהנות משירותי אבטחת מידע מתקדמים. שירותי המעבדה שלנו לשחזור מידע, חקירות מחשב, סלולר ואינטרנט, גילוי האזנות סתר ויועצי הסייבר שלנו עומדים לרשותכם.

קאברד היא חברת בת של פורס מאז'ור המתמחה בשירותי סייבר לחברות, ארגונים ורשויות. קאברד הוקמה על מנת לספק מענה גם לעסקים קטנים ובינוניים, ובמקרים מסוימים גם לאנשים פרטיים. משלב שחזור המידע, דרך חקירת המחשב או הטלפון הנייד ועד חוות דעת מומחה מחשבים ואינטרנט ומסירת עדות מומחה למשטרת ישראל ובית המשפט.

במעבדת השחזור הסלולרי של קאברד, קיימים כלי שחזור מידע חקירתי המאפשרים תחקור ושחזור של יותר מ-10,000 דגמים שונים של טלפונים סלולרים. ברשותנו גם כלי פריצת הצפנות לצרכים חקירתיים, וכלים לשחזור קבצים שנמחקו משלל מכשירים דיגיטליים כגון: מצלמות דיגיטליות, טאבלטים, מחשבים, כרטיסי זיכרון ועוד.

אבטחת מידע, שחזור מידע חקירתי וחקירות סייבר הן עניין למומחים
לייעוץ ראשוני צרו קשר >
 03-6259892

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892