יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור הודעות וואטסאפ: שירותי מעבדה לשחזור מידע

הודעות וואטסאפ יכולות להכיל מידע חשוב, כולל מספרי טלפון, קישורים לאתרים, תמונות, סרטונים ואינפורמציה נוספת. אנשים רבים מבססים את התקשורת שלהם בעיקר על WhatsApp, ולכן, כשהודעות נמחקות מהאפליקציה, מדובר באובדן מידע רב ומשמעותי, שחשוב מאוד לשחזר.

הטיפ הכי טוב שאנחנו יכולים לתת לכם במידה שהודעות הוואטסאפ שלכם נמחקו, הוא לא להתעסק יותר במכשיר הסלולרי. אם תנסו לשחזר את ההודעות באמצעות תוכנות חובבניות או אמצעים לא מקצועיים אחרים, אתם עלולים לאבד את המידע לנצח. נמחקו לכם ההודעות ואין גיבוי? אל תתקינו אפליקציות ואל תעדכנו גירסה של WhatsApp – צרו קשר עם מעבדת השחזור של Covered ונסייע לכם.

שחזור הודעות וואטסאפ

למה נמחקו לכם ההודעות מהוואטסאפ?

  • טעות אנוש
  • חסימת איש קשר שהביאה למחיקת הצ'ט
  • עדכון גרסה עלול לגרום למחיקה של מידע קריטי
  • ניסיון פריצה שכשל
  • מחיקה מכוונת של הודעות ווטאסאפ שכעת יש לכם צורך לשחזר
  • נסיונות חובבניים לגבות ולשחזר הודעות ווצאפ שנמחקו – קראו עוד במאמר > מדוע מסוכן להסתמך על מדריכי שחזור מידע?

 

מעבדת שחזור המידע של קאברד יכולה לשחזר הודעות וואטסאפ שנמחקו באייפון, באנדרואיד על כל סוגיו ובכל מכשיר סלולרי. בנוסף, ניתן לבצע שחזור הודעות ושחזור מידע מכל תוכנת מסרים מיידים כגון: ווייבר (Viber), סקייפ (Skype) וכו', גם אם נגרם נזק כבד למכשיר הנייד.

צרו קשר עם מומחי השחזור שלנו 03-6259892

 

שחזור הודעות וואטסאפ – שאלות נפוצות

 

איך משחזרים הודעות וואטסאפ?

הודעות טקסט שנמחקו במכוון או בשוגג עדיין מאוחסנות במכשיר ולעיתים בזיכרון flash שלו  – תלוי בסוג המכשיר ובהגדרות. בדרך כלל, מידע מחוק אינו מושמד, אלא רק מסומן כמקום פנוי בזיכרון. מומחי שחזור המידע שלנו משחזרים הודעות וואטסאפ באמצעות כלים מקצועיים וייעודיים. הודעות וואטסאפ משוחזרות מוצגות בפורמטים שונים, בהתאם לשיטת השחזור שנבחרה על ידי המומחים שלנו. ההודעות המשוחזרות לא יוחזרו למכשיר, אלא לקובץ חיצוני.

כמה זמן לאחור ניתן לבצע שחזור שיחות בוואטסאפ?

הזמן הוא לא בהכרח הפרמטר הקובע בשחזור הודעות – לפעמים ניתן לשחזר מידע מלפני שנים ולפעמים ישנם קשיים טכנולוגיים גם בשחזור הודעות שנמחקו לפני ימים ספורים. אנחנו ממליצים להפסיק להשתמש במכשיר באופן מיידי ולהתייעץ עם אחד ממומחי השחזור שלנו. אל תסנכרנו את המכשיר, אל תחברו אותו למחשב ואל תתקינו עדכונים.

האם ניתן לשחזר תמונות, סרטונים והודעות קוליות מהוואטסאפ?

כחלק מתהליך שחזור הודעות ווצאפ מתבצע גם ניסיון לשחזור הודעות ווצאפ שכוללות מדיה – תמונות, סרטונים והקלטות.

צרו קשר עם מומחי השחזור שלנו 03-6259892

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892