יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור הודעות SMS | שחזור צ'אטים – פייסבוק, וייבר וסקייפ

הודעות טקסט שנמחקו במכוון או בשוגג עדיין ניתנות פעמים רבות לשחזור. על פי רוב מידע שנמחק למעשה אינו מושמד כליל ובאמצעות שיטות שחזור מתקדמות יתכן כי ניתן להציל אותו.

הסתמכות על מאמרים באינטרנט בניסיון לשחזר מידע שנמחק, יכול להחמיר את המצב ולהביא לאובדן מוחלט של המידע – קראו עוד בנושא זה ב- מדריך: מדוע מדריכי שחזור מידע עלולים לפגוע בשחזור?

אם ההודעות שנמחקו חשובות לכם, פנו למומחי שחזור מידע והמנעו מאילתורים מסוכנים. במעבדת שחזור המידע של קאברד כלים המאפשרים שחזור מידע מלמעלה מ-10,000 דגמים של טלפונים ניידים. מידי יום אנו פועלים לשחזור הודעות ווטסאפ שנמחקו (WhatsApp) ושחזור צ'טים של תוכנות מסרונים דוגמת: Viber, סקייפ, פייסבוק, אינסטגרם ועוד, לעיתים גם אם לטלפון הנייד נגרם נזק פיזי רב.

לייעוץ ראשוני בנושא שחזור הודעות צרו קשר עם המומחים שלנו 03-6259892

 

שחזור צ'אטים והודעות – שאלות נפוצות

כמה זמן לאחור ניתן לבצע שחזור מידע שנמחק?
לעיתים ניתן לבצע שחזור מידע גם תקופה ממושכת לאחור. אנחנו ממליצים להפסיק את השימוש במכשיר באופן מיידי ולהתייעץ עם המומחים שלנו. אל תסנכרנו את המכשיר, אל תחברו אותו למחשב ואל תתקינו עדכונים.

האם ניתן לשחזר הודעות קוליות, שיחות מוקלטות והודעת MMS?
תהליך השחזור כולל בדיקת היתכנות לשחזור של הודעות קוליות, שיחות מוקלטות (ובתנאי שהוקלטו בזמן התרחשותן) הודעות מדיה – MMS  והודעות iMessages.

כיצד אקבל את שחזור ההודעות / צ'אטים?
הודעות וצ'אטים משוחזרים לקבצים חיצוניים ולא למכשיר עצמו, בהתאם לשיטת השחזור שצוות מומחי השחזור יבחר, על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר. שחזור מידע למכשיר עצמו, גם אם אפשרי במצבים מסויימים מבחינה טכנית, איננו רצוי ועשוי להזיק לאפשרויות שחזור מקצועיות, אשר אינן מתבצעת על גבי המכשיר עצמו בד"כ.

מלבד שחזור סמסים ושחזור הודעות מאייפון או בכל מכשיר אחר, מומחי מעבדת השחזור שלנו יכולים לבצע סוגים רבים של שחזור מידע:

שחזור כרטיס זיכרון של כל מכשיר סלולרי
– שחזור ספר טלפונים ואנשי קשר
– שחזור תמונות מהאייפון, שחזור תמונות בגלקסי ומכל מכשיר אחר
– שחזור מידע כגון: היסטוריות שיחות, לוח שנה, תזכורות, תזכורות קוליות, פתקים ומועדפים.

אנו מבצעים שחזור נתונים מכל סוגי הטלפונים הסלולריים של כל החברות:
שחזור הודעות בוואטסאפ, שחזור שיחות ווצאפ, שחזור תמונות מהאייפון, שחזור הודעות sms שנמחקו באייפון, שחזור תמונות בגלקסי וכל סוגי שחזור ממכשירי Samsung ושחזור הודעות ממכשירי אנדרואיד.

 

תגיות: שחזור הודעות בווטסאפ | שחזור סמסים | שחזור ווטסאפ | שחזור וייבר | שחזור הודעות ווצאפ | שחזור סמס

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892