ראשי > אודות
אודות

שחזור מידע ללקוחות פרטיים ועסקיים

שחזור מידע על ידי מומחים, יוצאי יחידות מודיעין וסייבר.

כאשר הטלפונים לא מפסיקים לצלצל, הפקסים נערמים והגרוע מכל - לקוחות נסערים מתחילים לעזוב את החברה, ההנהלה חייבת להתמודד עם העובדות: המידע אבד והוא לא חוזר. כששום דבר ואף אחד לא הצליחו לשים את הנתונים חיוניים חזרה על המסך, הגיע הזמן להעזר בחברה המתמחה בביצוע שחזור מידע.

בין אם מדובר בתיעוד רפואי או חשבונות חייבים, אם אנשים לא יכולים לחפש את הנתונים קריטיים, מוסד או עסק יכול להביא לנזקים משמעותיים. הנתונים הסטטיסטיים על נזק שאובדן נתונים יכול לגרום לעסק מבהילים. וככל שהמידע אבוד לזמן רב יותר, הנזק גדול יותר. זו הסיבה שהמנהלים צריכים להכיר ולהעריך מצבי אובדן נתונים במהירות ובדייקנות. ברוב המקרים, ניתן לשחזר מידע שנמחק בזדון או בטעות.

לפעמים קריאה למומחה שחזור נתונים היא ההחלטה המובנת מאליה. למשל, כשכעשן או מים פגעו בתקשורת, או הכונן הקשיח ספג מתח פיזי או הלם. אבל לפעמים התסמינים המכניים פחות נראים לעין, כמו תוכנה פגומה או וירוסים שגרמו לנזק חלקי או מילא ולא מאפשרים גישה למידע כולו או חלקו. להריץ שוב ושוב תוכנות לא מקצועיות לשחזור נתונים זהו לא רק בזבוז זמן, אלא גם עלול לגרום נזק לסיכויים לבצע שחזור מידע מוצלח.

לא משנה מה מקורו של נזק, אנשי מקצוע מוסמכים המומחים בבצוע שחזור מידע, יכולים לשחזר את הנתונים או לחלופין להודיע ​​להנהלה שזה הזמן להתחיל לבנות מחדש את הנתונים מהתחלה. כך או כך, העסק יכול להמשיך לתפקד והעובדים יכולים לחזור לעבודתם.