ראשי > שחזור תמונות
שחזור תמונות

עשרת הדיברות למניעת אובדן תמונות

צילום במצלמה דיגיטלית מגלם בתוכו לא מעט בעיות פוטנציאליות של אובדן מידע. לכן אספנו בשבילכם מגוון טיפים כיצד להימנע מאובדן מידע ולהתנהל עם כרטיס זיכרון כראוי:

1. גבו את התמונות!
הגנו על עצמכם ועל התמונות היקרות לכם ע"י גיבוי על CD/DVD  או על כונן קשיח חיצוני למקרה שהכונן הקשיח יפסיק לפעול בפתאומיות. כך תחסכו זמן ומשאבים יקרים אם תצטרכו לבצע שחזור של תמונות שנמחקו מהמחשב.

2. על אף שאנחנו מסוגלים לבצע שחזור מידע מכרטיס זיכרון, מומלץ להעביר את התמונות בהקדם האפשרי מכרטיס הזיכרון במצלמה לכונן הקשיח במחשב.

3. פעלו לפי ההנחיות. כשאתם מוציאים את כרטיס הזיכרון מהמצלמה או מקורא הכרטיסים, השתמשו בפקודת "הוצא התקנים בצורה בטוחה" במחשב כדי להימנע ממחיקה או שיבוש של תמונות שעלולים להקשות אחרי זה על השחזור המידע.

4. אל תוציאו את כרטיס הזיכרון בזמן שאתם מדליקים/מכבים את המצלמה.

5. ודאו שהמעבר נעשה בהצלחה - בדקו שהתמונות נפתחות בכונן הקשיח לפני שאתם מוחקים אותן מהכרטיס.

6. עשו יותר מעותק אחד. עשו גיבוי לגיבוי ושמרו אותם במקום בטוח. זה עשוי להרגיע אתכם ולסייע במידה ותצטרכו לבצע שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון, שחזור תמונות ממצלמה דיגיטלית, שחזור תמונות שנמחקו באייפון, שחזור תמונות בגלקסי וכדומה.

7. הגנו על כרטיס הזיכרון. השתמשו במכסה מפלסטיק שמצורף אליו כשאתם מעבירים אותו ממקום למקום. המכסה ישמור עליו גם מפני חשמל סטטי שעלול לפגוע בו וימנע ממנו להישבר בכיס שלכם או להירטב.

8. החליפו את כרטיס הזיכרון. כרטיס זיכרון טוב יכול לשמש אתכם כ 1000 פעמים לפני שהוא מתחיל להישחק ושהוא במצב טוב יותר קל למעבדה לבצע שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון.

9. הישמרו מטמפרטורות קיצוניות. קור, חום ולחות יכולים להיות בעלי השפעה הרסנית על ציוד דיגיטלי, ובמיוחד כרטיסי זיכרון.

10. בלי פאניקה. צלצלו אלינו. אם מחקתם תמונות, קיבלתם הודעת שגיאה או שאתם לא מצליחים לראות את התמונות צלצלו עכשיו ל Covered, אנחנו נציל את המידע! אנחנו מציעים פתרונות שחזור מידע מהירים, אמינים ובטוחים ומסוגלים להצליח היכן שאחרים נכשלו: שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב, שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון ושחזור תמונות ממצלמה דיגיטלית, שחזור תמונות שנמחקו באייפון, שחזור תמונות בגלקסי ועוד.

צלצלו אלינו עכשיו ל 03-6259892 כדי שנוכל לבצע שחזור מידע שנמחק במהירות וביעילות וכדי שתוכלו לחזור ולתפקד עם המצלמה כרגיל.

 

קאברד - שחזור תמונות | שחזור מצלמה דיגיטלית | שחזור כרטיס זכרון מצלמה