ראשי > שחזור דיסק קשיח
שחזור דיסק קשיח

שחזור מידע מדיסק קשיח

רעשים מוזרים? המחשב לא זז?
החדשות הרעות הן שכנראה מדובר בשחיקה של הדיסק הקשיח החיצוני. החדשות הטובות הן שבדרך-כלל כוננים קשיחים נהרסים בהדרגה, ויש כמה סימנים ובעיות במחשב שעשויים להתריע על-כך שהן עומדים לקרוס:

1. המחשב פועל באיטיות

2. המחשב קופא לעיתים קרובות

3. מופיע לכם מסך כחול בתדירות גבוהה

אמנם אלו יכולים להיות סימנים לכמה וכמה בעיות שונות, אך ללא קשר לסיבה בגללה מופיעים הסימפטומים, מומלץ בשלב זה לבצע גיבוי או גיבוי ענן באופן מיידי.

4. תיקיות במחשב לא נפתחות

5. המידע בתיקיות משובש למרות ששמרתם אותו ללא שגיאות

6. תיקיות וקבצים נעלמים בפתאומיות

גם אלו יכולים להיות סימנים לכמה בעיות שונות, אך הם גם סימנים טיפוסיים לכונן קשיח שעומד לקרוס.

7. הצטברות של סקטורים משובשים – חלקים בכונן הקשיח שנהרסו והמידע בהם לא מהימן. את הסקטורים המשובשים ניתן לאתר באמצעות בדיקה שמריץ ה windows  או בדיקה שניתן להפעיל לבד.

8. "תקתוק המוות" ושאר רעשים מוזרים כגון חריקות ושריטות.


מבין פתרונות הגיבוי הקיימים בשוק, אנשים רבים בוחרי באופציה של גיבוי על כונן חיצוני. זהו פתרון נגיש ויעיל מאוד ופעמים רבות הכוננים החיצוניים אינם משמשים אך ורק לגיבוי אלא  משמשים לאחסון של חומר רב שרוצים להשאיר מחוץ למחשב כדי לנייד אותו או כדי לחסוך מקום. הבעיה היא  שהניוד הרב גורם לשחיקה של הדיסק הקשיח החיצוני.
ומה קורה אם בכל זאת החלטתם שאתם משקיעים בכונן חיצוני לגיבוי נתונים ואף שילמתם עליו מחיר לא מבוטל, אך המידע האדיר והרגיש שנמצא עליו נפגם, נמחק ואובד, לעיתים עוד לפני שגיביתם אותו?

ראשית, נשמו עמוק. שנית, אל תהססו, צלצלו עכשיו למקצוענים של Covered  המתמחה בהצלת מידע מדיסק קשיח, שחזור מידע מדיסק קשיח חיצוני, שחזור קבצים ואחזור דיסקים מכל הסוגים וכל החברות.

יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים בהצלת מידע מדיסק קשיח, גם כאשר המצב נראה אבוד ובחברות אחרות התייאשו מלהצליח. אנו נבצע שחזור קבצים שנמחקו במהירות וביעילות כדי שתוכלו לחזור ולהפיק את המירב מהכונן החיצוני.

אנחנו ב  Covered יודעים כי הצלת מידע מדיסק קשיח היא קריטית להמשך השימוש שלכם במחשב, ולכן אנו מתייחסים לכך במלוא הרצינות והאחריות ומשתמשים באמצעים החדישים ביותר על-מנת לבצע שחזור מידע חיוני זה במהירות האפשרית וביעילות המירבית.

מלבד שחזור מידע מדיסק קשיח ושחזור מידע מדיסק קשיח חיצוני,  מומחי קאברד יכולים לבצע כמעט את כל הסוגים של שחזור מידע, ממחשבים ומטלפונים סלולריים, גם אם השתמשתם בשירותי ענן, גיבוי מוצפן של אייטיונס וגם אם המכשיר הוא ללא גיבוי, ללא אייטיונס itunes)) ואייקלאוד (icloud):

-שחזור סמסים ושחזור הודעות מאייפון או בכל מכשיר אחר.
-שחזור כרטיס זיכרון של כל מכשיר סלולרי
-שחזור ספר טלפונים ואנשי קשר
-שחזור תמונות מהאייפון, שחזור תמונות בגלקסי ומכל מכשיר אחר
-שחזור מידע כגון: היסטוריות שיחות, לוח שנה, תזכורות, תזכורות קוליות, פתקים ומועדפים.

 

צלצלו אלינו עכשיו ל 03-6259892 כדי שנוכל לבצע שחזור מידע במהירות וביעילות וכדי שתוכלו לחזור ולתפקד עם המכשיר כרגיל.

 

קאברד - שחזור קבצים מדיסק קשיח | שחזור קבצים | שחזור קבצים שנמחקו | שחזור דיסק קשיח | שחזור מחשב נייד | שחזור הארד דיסק