ראשי > שחזור תמונות
שחזור תמונות

מה כבר יכול להשתבש? אסונות נפוצים במצלמות דיגיטליות

מי מאיתנו לא אוהב לבלות עם חברים ומשפחה? הרגעים הקטנים והמאושרים האלה, שפעם היו מצולמים בפילם, היום מוקלטים דיגיטלית במצלמה. אולם, יש כמה קטסטרופות שעלולות לקרות עם לכם במהלך השימוש במצלמה דיגיטלית, והתיעוד של הזכרונות המתוקים שצברתם עלול להאבד לנצח.

1. פירמוט
אנשים רבים נוטים לשכוח שפירמוט של כרטיס הזיכרון במצלמה ימחוק את כל הקבצים המאוחסנים בו, כולל תמונות מוגנות ופקודות הדפסה. המידע הזה יכול להיות משוחזר אך ורק על-ידי מומחים כגון מעבדת COVERED.

2. לצלם על גבי תמונות קיימות
טעות נפוצה נוספת היא לצלם תמונות חדשות על-גבי התמונות שכבר קיימות במצלמה. לכן אנו ממליצים לבדוק, לבדוק שוב ולבדוק פעם שלישית, שהעברתם בשלום את כל התמונות למחשב, לפטופ, דיוידי או דיסק, לפני שאתם ממשיכים לצלם.

3. מדיה סדוקה או שבורה
כשאורזים כרטיסי זיכרון במזוודה דחוסה אחרי חופשה, למשל, יכולה לגרום להם לנזק כבד. העצה שלנו היא לעטוף את כרטיס הזיכרון בבגדים ולהניח אותו במרכז המזוודה, ובכך להציע לו ולתמונות היקרות שלם מידת-מה של הגנה.

4. מדיה שרופה
אם תשאירו כרטיס זיכרון בסביבה עם טמפרטורה גבוהה (למשל, ליד רדיאטור או תנור), תגבירו משמעותית את הסיכוי לנזק. החום לאו דווקא יגרום נזק לתמונות עצמן, אלא יגרום לכרטיס הזיכרון להיות בלתי קריא מבחינת קורא הכרטיסים.

5. נזקי חופשה
לאלה מכם שמעדיפים פעילות אקסטרים על-פני בטן-גב, עלולות לקרות תקלות כגון מצלמה שנופלת למים או מתכסה בחול. מצבים אלה עלולים לגרום לכך שלא תוכלו לצפות בתמונות לאחר מכן. רק מומחים לדבר כמו ב COVERED  מסוגלים להתגבר על מצב כזה ולבצע שחזור מידע כך שהחוויות שצילמתם ימשיכו ללוות אתכם.

6. לא גיביתם
אופס.
מחקרים מראים ששליש מהאנשים שמשתמשים במצלמה דיגיטלית לא מגבים את התמונות! וודאו שאתם לא בתוך הסטטיסטיקה הזו. אתם עלולים לאבד תמונות של פעם בחיים אם משהו יקרה לכרטיס הזיכרון שלכם.

עשיתם את אחת הטעויות או יותר ועכשיו המידע שלכם בסכנה? רגע לפני שהכל אבוד, צלצלו אלינו עכשיו ל 03-6259892. אנחנו נציל את התמונות שלכם.

 

קאברד - שחזור מצלמה דיגיטלית | שחזור תמונות שנמחקו | שחזור כרטיס מצלמה