ראשי > שחזור דיסק און קי
שחזור דיסק און קי

שחזור דיסק און קי

חיברתם את הדיסק און קי (החסן נייד) למחשב וגיליתם שלמרבה האימה לא ניתן לפתוח את הקבצים המאוחסנים בו או שהם לא קריאים. לכך יכולות להיות מגוון סיבות, החל מזעזועים פיזיים כגון נפילות, שברים, רטיבות, חשיפה לטמפרטורות קיצוניות וכלה בכשלים לוגיים במערכת הקבצים.

אז מה עושים עכשיו?

ראשית, לא להכנס לפאניקה. צלצלו עכשיו לחברת Covered  המתמחה בשחזור קבצים מדיסק און קי. בדומה לרכיבים עדינים אחרים, גם במקרה של דיסק און קי, אם תנסו לבצע שחזור מידע שנמחק בעצמכם באמצעות תוכנת שיחזור קבצים, המידע עלול להעלם לצמיתות ויהיה קשה מאוד לשחזר אותו!

דווקא משום שהוא קטן ונייד, הדיסק און קי – פרי פיתוח ישראלי – משמש כיום אנשים רבים לאחסון מידע רב ערך ורגיש, החל בעבודות לאוניברסיטה וכלה במידע עסקי. אנו מודעים לכך כי אובדן של מידע כזה עלול לגרום לבעליו נזק רב. אל תהססו ליצור קשר עם המומחים שלנו! בידינו אחוזי הצלחה גבוהים בכל מה שנוגע לשחזור מידע ושחזור קבצים מדיסק און קי ואנו עובדים במעבדתנו עם הטכנאים המיומנים ביותר ועם הכלים החדישים והמקצועיים ביותר.

מלבד שחזור קבצים מדיסק און קי, מומחי Covered  יכולים לבצע כמעט את כל הסוגים של שחזור מידע, ממחשבים ומטלפונים סלולריים, גם אם השתמשתם בשירותי ענן, גיבוי מוצפן של אייטיונס וגם אם המכשיר הוא ללא גיבוי, ללא אייטיונס itunes)) ואייקלאוד (icloud):

-שחזור סמסים ושחזור הודעות מאייפון או בכל מכשיר אחר, שחזור הודעות וואטסאפ
-שחזור כרטיס זיכרון של כל מכשיר סלולרי
-שחזור ספר טלפונים ואנשי קשר
-שחזור תמונות מהאייפון, שחזור תמונות בגלקסי ומכל מכשיר אחר
-שחזור מידע כגון: היסטוריות שיחות, לוח שנה, תזכורות, תזכורות קוליות, פתקים ומועדפים.

צלצלו אלינו עכשיו ל 03-6259892 כדי שנוכל לבצע שחזור מידע שנמחק במהירות וביעילות וכדי שתוכלו לחזור ולתפקד עם המכשיר כרגיל.

 

קאברד - שחזור דיסק און קי | שחזור disk on key