יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור מידע – מעבדת שחזור מידע

שחזור מידע שנמחק אינו עניין לניסיונות חובבניים ואילתורים.
נמחקו לכם הודעות חשובות בוואטסאפ? כל התמונות של הטיול נעלמו? הדיסק הקשיח לא מגיב? עצרו וקבלו: רשימת הטיפים שיוכלו לסייע לכם להימנע מטעויות שעלולות לסבך את תהליך השחזור, לגרום להוצאות מיותרות ואולי אף למנוע שחזור מידע לצמיתות.

 

טיפ ראשון: אל תאמינו למאמרים שאתם קוראים באינטרנט על שחזור מידע!

אז נכון, הטיפ הראשון הופך אתכם לספקנים גם לגבי המאמר הזה ואין לנו שום בעיה עם זה. ספקנות זה בריא. מדוע להיות ספקנים? ובכן, הכל תלוי בחשיבות המידע שאתם רוצים לשחזר – אם אתם רוצים לבצע שחזור תמונות שנמחקו מטיול משפחתי שיגרתי בצפון – אולי כן שווה לשקול להוריד (בזהירות ובשיקול דעת!) תוכנות שחזור ולהפעיל אותה באופן עצמאי.

אבל, אם לחומרים שנמחקו לכם יש ערך משפטי, עסקי או סנטימנטלי רב: "אל תנסו את זה בבית". נכון, לפעמים תוכנה כזאת יכולה לעזור לכם לשחזר חלק מהמידע – אך התקנת תוכנת שחזור עלולה לדרוס לתמיד שרידי מידע שניתן לשחזר, לגרום נזק לטלפון הנייד או לדיסק הקשיח, לפגוע בסיכויים להצליח בשחזור במקרה בו התוכנה לא הצליחה לשחזר את מה שרציתם ועוד של נזקים כואבים.

אין מעבדת שחזור ראויה בארץ שרצפתה לא ספגה דמעות של לקוחות שניסו לבד – עם תוכנה או באמצעות טריקים כאלה ואחרים, או בעזרת חברים מלאי כוונות טובות. אז לסיכום הטיפ הראשון לשחזור מידע: אם זה חשוב, תנו למומחי שחזור מידע לטפל לכם בטלפון הנייד ובדיסק הקשיח.

רוצים לדעת עוד על מדריכי שחזור שמסוכנים למידע שלכם?
זהירות! מדוע המאמר – "מדריך: שיחות הוואסאפ נמחקו? כך תשחזרו" (לקריאת המאמר המסביר את הסכנות לחצו על הקישור) מסוכן למידע שלכם?

שחזור מידע – מאמרים ומדריכים שכדאי לקרוא

אם שחזור המידע נדרש לכם לצורך משפטי או עסקי קראו > שחזור מידע חקירתי
כמה עולה שחזור מידע? מחירי שחזור מידע

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259892